Ramush Haradinaj i bën bashkë “Skifterët” dhe “Intelektualët” (Foto)

12:04 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Dy tifozërit më të mëdha në Kosovë, “Skifterat” dhe “Intelektualët” do të bëhen bashkë sot në qendër të Gjilanit.

Arsyeja e mbledhjes është protesta që do të mbahet për mbështetjen e gjeneralit Ramush Haradinaj i cili vazhdon të mbahet në paraburgim nga shteti francez pas kërkesës së Serbisë drejtuar Interpolit.

Protesta e organizuar në Gjilan do të filloj sot (e mërkurë) nga ora 12.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400