Reagon Tottenham, shënon Kane

21:26 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

​Tottenham ka shënuar për 2:1 ndaj Juventusit në Allianz Stadium në kuadër të Ligës së Kampionëve. Golin për anglezët e ka shënuar sulmuesi Harry Kane

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400