Real 0-1 Villarreal, notat e lojtarëve

19:23 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Real Madridi ka humbur nga Villarreali me rezultat 0-1 në La Liga.

Më i miri në këtë takim ishte portieri i mysafireve, Sergio Asenjo, i cili me pritet e tij ishte një nga më meritorët për rezultatin pozitiv.

Për Los Blancos më i miri ishte Toni Kroos, por edhe Dani Carvajal e Luka Modric.

Cristiano Ronaldo edhe këtë herë kishte paraqitje të dobët, ndërsa më poshtë keni notat e lojtarëve.

Real Madrid:

Villarreal:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400