Reali nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e tretë

22:33 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

 

Real Madrid shënon për 3:1 ndaj PSG-së në Ligën e Kampionëve, me golin e mbrojtësit të majtë, Marcelo

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400