Renditja e golashënuesve më të mirë në Serie A

21:47 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Ciro Immobile dhe Mauro Icardi vazhdojnë të kryesojnë renditjen e golashënuesve në Serie A.

Edhe pse nuk shënuan në fundjavë, Immobile dhe Icardi mbesin në krye të renditjes.

Immobile nuk gjeti golin në barazimin në derbin ndaj Romës, ndërsa Icardi po ashtu në përballjen në udhëtim te Atalanta.

Renditjen e golashënuesve më të mirë në Serie A e gjeni në pjesën e mëposhtme

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400