Rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Real – PSG

21:42 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

 

​Real Madrid dhe PSG kanë shënuar nga një gol pas 45 minutave të para në Santiago Bernabeu

Pjesa e parë ndërmjet Real Madridit dhe PSG-së kanë qenë e barabartë, me të dy skuadrat që shënuan nga një gol.

Fillimisht shënuan mysafirët në minutën e 33 me anë të Adrien Rabiot, ndërsa gjithçka barazoi Ronaldo nga pika e bardhë.

Në statistikat tjera më mirë ka qenë Reali, që ka dominuar në shumicën prej tyre.

https://thumbs.gfycat.com/ForsakenAmbitiousArabianoryx-mobile.mp4

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400