Rivaldo: S’pata kurrë rastin të kalojë në United

00:32 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Ish sulmuesi i Barcelonës, Rivaldo ka treguar se ka pasur dikur një interesim nga Manchester United.

Por ai ka thënë se kurrë nuk i është dhënë mundësia që ta kompletojë këtë transferim, shkruan Goal, përcjellë Klan Kosova.

“Epo, ka pasur shumë bisedime sa unë isha në Barcelonë, disa agjentë kanë folur me mua”.

“Nuk e di sa ka qenë e vërtetë, por shtypi ka raportuar se Manchester United ishte interesuar”, ka thënë Rivaldo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400