Robinho rikthehet në Evropë, pranë firmës me këtë ekip

00:54 / E martë, 23 Janar 2018

 

Robinho do të rikthehet në futbollin evropian, përcjellë arbresh.info.

Braziliani 33-vjeçar është pranë kalimit në kampionatin turk, te ekipi i Sivasporit.

Robinho më parë ka luajtur për Milanin, Manchester Cityn, Real Madridin, Guanzhu Evergrande, Atletiko Mineiro.

Ai ka regjistruar edhe 100 paraqitje për Kombëtaren e Brazilit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400