Roma e mbyll çështjen e fituesit me Spal

16:29 / E shtunë, 21 Prill 2018

 

 

Roma ka mbyllur çështjen e fituesit me Spal.

‘Giallorosët’ kanë shënuar edhe golin e tretë për 0-3.

Është sulmuesi Patrick Schick që ka shënuar golin e tretë për Romën, ndërsa të parin të tijin këtë sezon.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400