Roma gati të transferojë zëvendësuesin e Alisson, vjen portieri që shkëlqeu në Botëror

15:15 / E enjte, 19 Korrik 2018

 

Roma është në kërkim të një portieri të ri, pasi që e shiti Alisson Beckerin te Liverpooli.

 

Sipas mediave italiane, verdhekuqët janë gati të transferojnë Robin Olsen, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky i fundit bëri paraqitje fantastike me Suedinë në Kupën e Botës.

Akordi mes palëve është shumë afër arritjes.

Image result for olsen sweden 2018 russia

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400