Roma pyet në Juventus për Cuadrado

21:45 / E diell, 29 Korrik 2018

Roma raportohet se ka pyetur dhe ka marrë informata për Juan Cuadrardo e po ashtu për Suso, derisa ata janë takuar me agjentin e tyre Alessandro Lucci sot në mëngjes

 

Giallorossi janë takuar me agjentin për ta diskutuar renovimin e kontratës se Alessandro Florenzit, por po ashtu ata kanë marrë informata për anësorin spanjoll të Milanit.

Por, sipas Sky Italia ata po ashtu kanë biseduar me Lupin edhe për Juan Cuardradon e Juventusit.

Roma është në kërkim të një anësori që mund të luaj në anën e djathtë pasi që Barcelona ja mori nga dora Malcomin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400