Roma refuzon Liverpoolin dhe Realin për Becker

22:17 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Presidenti i Romës, James Pallotta, ka hedhur poshtë mundësinë e shitjes së portierit të tyre, Alissao Becker.

Është Real Madrid dhe Liverpool që kanë kërkuar shërbimet e portierit që më paraqitjet e tij ma marrë epitetin e më të mirit të këtij sezoni në Evropë.

Pavarësisht ofertave në drejtim të tij nga Liverpool dhe Real Madrid, presidenti i Romës nuk është tunduar, duke thënë se Alissao do të mbetet në ‘Olimpico’.

Alissao në Romë është transferuar në verën e vitit 2016 nga Internacional për tetë milionë euro.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400