Roma shet Alissonin, kërkon portierin e ri

12:19 / E enjte, 19 Korrik 2018

 

“Giallorossët” kanë filluar t’i ndajnë objektivat, për portierin kryesor në sezonin e ri.

Roma ka filluar kërkimin për një portier të ri.

Mediat italiane shkruajnë se pas shitjes së Alisson Becker në Liverpool, “Giallorossët” kanë filluar t’i ndajnë objektivat, për portierin kryesor në sezonin e ri.

Roma brenda javës së ardhshme dëshiron të sjellë zëvendësuesin e Alissonit në Stadio Olimpico, përcjell “lajmi.net”.

Ylli brazilian shkëlqeu me paraqitjet e tij në edicionin e kaluar duke siguruar kalimin te skuadra e Liverpoolit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400