Ronaldo gjakoset në fytyrë, veprimi që bën më pas çmend botën

11:41 / E hëne, 22 Janar 2018

I njohur si futbollisti i fiksuar pas vetes, Cristiano Ronaldo mbeti i gjakosur në fushë pasi u godit me majën e takës.

Fytyra e tij u mbulua në gjak dhe veprimi i tij i radhës i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Sapo fizikani e shoqëroi jashtë fushe, ai i rrëmbeu celularin dhe filloi të shihej si i fiksuar.

Me shprehjen e fytyrës që bëri më pas dukej sikur thoshte se ajo kapje e topit nuk ia kishte vlejtur./gazetainfopress

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400