Sa e rëndësishme është ta mposhtësh Gjermaninë e tregojnë lotët e Chicharitos

19:48 / E diell, 17 Qershor 2018

Javier Hernandez Chicharito i është gëzuar jashtë mase fitores së Meksikës ndaj Gjermanisë, transmeton Gazeta InfoPress.

Meksika ka marrë tre pikë nga përballja me Gjermaninë në Kupën e Botës, pas fitores 1:0 të arritur në ‘Luzhniki Arena’.

Ishte Lozano që realizoi golin e fitores për Meksikën, pas një asistimi që pranoi nga Chicharito.

E ky i fundit, pas ndeshjes nuk ka mundur t’u përmbahet lotëve nga gëzimi që kombëtarja e tij ka mposhtur kampionët e botës.

ltoto

ju-ndloto

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400