Sa i pafat 75 milionëshi, mungon kundër Cityt (Foto)

12:37 / E diell, 14 Janar 2018

Mbrojtësi, Virgil van Dijk siç duket do të mungoj kundër Manchester Cityt.

Mediat angleze shkruajnë se futbollisti i Liverpoolit ka pësuar një lëndim para derbit kundër Cityt, transmeton IndeksOnline.

Kuptohet nga testet mjekësore se i transferuari për 75 milionë funta nga Southamptoni ka pasur një lëndim në muskuj.

Jurgen Klopp tani është i detyruar të luaj në mbrojtje me Matip dhe Lovren.

Kujtojmë se derbi i javës do të zhvillohet në “Anfield” nga ora 17:00./IndeksOnline/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400