Salah tallet me Manchester United, pas eliminimit nga CHL

00:51 / E mërkure, 14 Mars 2018

 

Mohamed Salah është tallur me Manchester Unitedin, për më shumë me Ashley Young.

Liverpooli humbi nga Manchester United me rezultat 2 me 1, ndërsa ylli i ‘Djajve të Kuq’ ishte tallur me egjiptianin.

Por, Salah i është hakmarrë shpejtë Youngut që kishte shkruar se “Mjaftë më pyetet! Ai nuk është në xhepin tim, ju betohem që nuk është”.

Ndërsa, egjiptiani ka shkruar se “Shorit i Ligës së Kampionëve nuk mund të vinte më shpejtë sa duhej”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400