Senegali rikthen epërsinë ndaj Japonisë

18:48 / E diell, 24 Qershor 2018

Senegali ka rikthyer epërsinë ndaj Japonisë.
Kombëtarja e Senegalit po avancon 1:2 ndaj Japonisë.

Është Wague që ka shënuar në minutën e 71’ të ndeshjes.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400