Sevilla pas sulmuesit të Milanit

12:12 / E enjte, 14 Qershor 2018

 

Sulmuesi kroat kaloi në Milan verën e kaluar nga Fiorentina.

Kalinic nuk ka arritur t’i impresionojë drejtuesit e Milanit  me paraqitjet jo të mira, ai shënoi gjashtë gola dhe bëri tri asistime,

Marca raporton se Kalinic është në radarin e Sevillas, dhe këtë verë mund të jetë pjesë e klubit spanjoll, duke parë Milanin që po kërkon sulmues të tjerë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400