Shënohet goli i parë Ventpils – Luftëtari Gjirokastër

16:57 / E enjte, 12 Korrik 2018

Është shënuar goli i parë në ndeshjen Ventspils – Luftëtari Gjirokastër

Është skuadra letoneze që ka kaluar në epërsi me golin e Adeleke Akinyemi në minutën e tetë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400