Shënon edhe Lionel Messi

22:18 / E diell, 21 Janar 2018

Barcelona po fiton 2:0 kundër Betisit.

Pak minuta pasi u zhbllokua rezultati në sfidën Betis – Barcelona, ka realizuar edhe Lionel Messi, duke e bërë edhe më të lehtë këtë sfidë për mysafirët.

Messi shënoi për 0:2 në minutën e 64’, ndërsa golin e parë e realizoi Ivan Rakitic në minutën e 59’të. /Gazeta Express/

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400