Shenon tjetër gol Ronaldo, por mbushet me gjak

18:02 / E diell, 21 Janar 2018

Pas tri ndeshjeve, Ronaldo ka gjetur dy gola të njëpasnjëshëm në La Liga.

Ai shënoi në minutën e 78’të dhe tani edhe në 84’tër, duke shkuar vetëm në gjashtë gola këtë edicion në La Liga, teksa Reali po fiton 6:1 kundër Deportivos.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400