Shënuesit më të mirë në Serie A

00:52 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Në Serie A në fundjavën që shkoi janë zhvilluar ndeshjet e xhiros së 24-të.

Napoli dhe Juventusi vazhduan me fitore, për ta bërë edhe më interesante garën për titull.

Te fitorja pas dy muajsh u rikthye Interi, që mposhti 2:1 Bolognan.

Renditja e golashënuesve në Serie A pas 24 xhirove duket si në fotografinë e mëposhtme.

Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400