Shorti i Ligës së Kombeve live, teksa Kosova dhe Shqipëria i mësojnë kundërshtarët

12:28 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

Ka nisur hedhja e shortit për edicionin inaugurues 2018-19 të Ligës së Kombeve të UEFA-s në Lausanne të Zvicrës, me Kosovën dhe Shqipërinë që do t’i mësojnë kundërshtarët e tyre përkatës.

Kosova ndodhet në Ligën më të ulët, atë D, ndërsa Shqipëria në Ligën C.

Kosovës i ka rënë shorti të luajë në grupin e 3-të të Ligës D.

Grupi 3

Kosova

Malta

Ishujtë Faroe

Azerbajxahni

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400