Shpartallohet Reali, edhe ylli tjetër i madh kërkon largimin

11:35 / E premte, 10 Gusht 2018

Mund të kemi edhe një largim të madh nga Reali.

Marcelo po shtyn për një lëvizje në Juventus ndërsa shpreson të ribashkohet me Cristiano Ronaldon.

Më herët ishte folur se Juventus po interesohet pasi Ronaldo e dëshironte atë në Torino, teksa tani duket se edhe Marcelo dëshiron largimin.

Pas Ronaldos nga Real është larguar edhe Kovacic, teksa Modric po këmbngul që të transferohet tek Interi.

Rezultate imazhesh për marcelo real madrid

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400