Shumë reagime për golin me dorë të shënuar në ndeshjen Watford – Southampton

22:56 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Futja e teknologjisë në futboll po shihet e domosdoshme.

Këtë e ka vërtetuar lëshimi i rëndë që kanë bërë gjyqtarët në barazimin 2:2 mes Watfordit dhe Southampton në Premierligë.

Southampton nuk arriti të ruajë epërsinë prej 0-2,me Watfordin që ia doli të marrë një pikë duke barazuar 2:2.

E goli i barazimit i shënuar në minutën e 90’-të nga Adboulaye Doucoure, ka shkaktuar reagime të shumta.

Doucoure u gjend mirë në zonë, duke i ikur syrit të gjyqtarit, për të shënuar gol me dorë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400