Skuadra spanjolle ofron 105 milionë euro për Dybalan (Foto)

17:52 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Real Madrid ka përgatitur ofertën e radhës për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala

Skuadra spanjolle, Real Madrid ende nuk ka hequr dorë nga sulmuesi argjentinas i Juventusit, Paulo Dybala.

Tuttosport shkruan se, presidenti i Real Madridit, Florentino Perez ka bërë gati një ofertë për Juventusin prej 105 milionë eurove.

Ndërsa, ofertë të majme ka gati edhe për Dybalan, të cilit do t’i ofrohen nga 10 milionë euro në sezon, apo 4.5 milionë më shumë se sa i ka ofruar Juventus për ta rinovuar kontratën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400