Sneijder i thotë ‘PO’ Kinës, me vetëm një kusht

20:25 / E premte, 06 Janar 2017
Wesley Sneijder mund të jetë futbollisti i radhës që mund të transferohet në Kinë.
Mesfushori holandez nuk e ka përjashtuar transferimin në Kinë, por më vetëm një kusht.

Anëtari i Galatasaray ka thënë se një ofertë prej 15 milionë euro në vit dhe kontrate tre vjeçare, mund t’ia mbushin mend për të ndryshuar ligë.

“Unë nuk mund të them se nuk transferohem në Kinë. Nëse vjen një ofertë tre vjeçare me 15 milionë në vit, mund të më bëjnë që ta marrë parasysh atë”, ka deklaruar Sneijder.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400