SOLD OUT: Shiten të gjitha fanellat e Ronaldos në më pak se 24 orë

13:38 / E enjte, 12 Korrik 2018

Fanella “autentike” e Ronaldos është shitur e gjitha në dyqanin zyrtar të Juventusit online.

Fanella origjinale me vlerë 140 euro është shitur e tëra në më pak se 24 orë që nga hapja e këtij dyqani, pasi që fillimisht kishte mbingarkesë të serverëve.

Tanimë kanë mbetur vetëm edhe 3 lloje tjera të fanellave, ato me vlerë 104,95, 94,95 dhe 84,9 euro. /Gazeta Express

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400