Southampton mposht Liverpoolin (Video)

22:44 / E mërkure, 11 Janar 2017

Liverpooli është mposhtur nga Southampton në gjysmëfinale të Kupës së Ligës me rezultat 1-0.

Golin e vetëm të ndeshjes e shënoi Nathan Redmond në minutën e 20-të.

Ndeshja kthyese do të luhet në Anfield me 25 janar, ku do ta përcaktojë edhe finalistin e parë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400