Spanja ndalet në Rusi

21:43 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Rusia dhe Spanja kanë barazuar 3:3 në një miqësore të zhvilluar në Krestovsky Stadium të Shën Peterzburgut

 
Spanja pavarësisht se ka qenë duke fituar 0:2 ndaj Rusisë, në fund është dashur të kënaqej me vetëm një barazim 3:3.

Spanjollët nuk arritën të mbajnë epërsinë, ndërsa vendësit ishin shumë klinik në rastet që kishin.

Golat për Spanjën i shënuan Jordi Alba dhe Sergio Ramos dy, ndërsa për Rusinë shënuan Smolov dy dhe Zhirkov.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400