Srna luan kundër Kosovës?

12:40 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

Dario Srna pritet të kthehet në kombëtaren kroate për të luajtur në dy ndeshjet e ardhshme kundër Kosovës dhe Italisë.Ish-kapiteni kroat është ftuar nga përzgjedhësi i kombëtares Ante Çaçiq, për shkak të problemeve që ka në mbrojtje, shkruan Sportske Novine.

Srna ishte tërhequr gjatë kampionatit evropian në Francë.

Vendimi i Srna rreth kthimit të mundshëm në kombëtare pritet të merret pas pak ditësh. Ndeshjet kualifikuese të radhës për botërorin “Rusia 2018” do të zhvillohen në shtator.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400