Strakosha drejt transferimit në Liverpool

11:55 / E premte, 22 Qershor 2018
Thomas Strakosha ka zgjuar interesim nga skuadra e Liverpoolit.
Thomas Strakosha mund të largohet nga Lazio duke u transferuar në Premierligë.

Portieri shqiptar ka zgjuar interesim nga skuadra e Liverpoolit.

Portali italian “Calciomercato” raporton se reprezentuesi shqiptar është objektiv i ri i ekipit të “Reds”, pas dështimit për blerjen e portierit të Romës, Alisson Becker,

Strakosha ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te Lazio, në sezonin e fundit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400