Super-aksion i Barcës, shënon Messi

22:16 / E shtunë, 21 Prill 2018

 

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Sevillas.

Është Lionel Messi që ka shënuar në minutën e 31’, për epërsinë 2:0 në Kupën e Mbretit.

Messi te goli i dytë i kësaj ndeshje, pranoi një asistim të bukur nga Jordi Alba.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400