Super-lajm për Liverpoolin para derbit me Cityn

23:36 / E premte, 12 Janar 2018

 

Një lajm i mirë për Liverpoolin para derbit të fundjavës me Manchester Cityn.

‘The Reds’ të dielën në ‘Anfield Road’ me fillim nga ora 17:0 presin liderët e Manchester Cityt, për të zhvilluar ndeshjen e vlefshme për xhiron e 15-të.

Një lajm i mirë për Liverpoolin për këtë ndeshje, është se Mohamed Salah është i gatshëm të paraqitet.

‘Asgjë s’ka ndodhur në këto momente, Mo është kthyer”, ka deklaruar Klopp në konferencën për shtyp, përcjell lajmi.net.

“Ai është stërvitur në kushte normale. Kjo është diçka e rëndësishme për ne”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400