Të gjitha gjërat mund të ndalen në një pikë, por jo edhe Ibrahimovic së shënuari gola…

00:50 / E diell, 15 Prill 2018

 

Zlatan Ibrahimovic e ka nisur në mënyrën më të mirë aventurën në futbollin amerikan.

Pas debutoi me dy gola te skuadra e LA Galaxy, suedezi ka gjetur rrjetën edhe në ndeshjen e parë si titullar.

Ish sulmuesi i Manchester United, ka shënuar në minutën e 45’ për t’i dhuruar epërsinë La Galaxy në udhëtim te Chicago Fire.

Ky është goli i tretë i 35 vjeçarit në dy ndeshjet e para në MLS.

Golin e Ibrahimovicit mund ta shikoni në videon e mëposhtme

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400