Mbledhje e veçantë e Qeverisë së Kroacisë – të gjithë me fanella /Foto

13:01 / E enjte, 12 Korrik 2018
Ministrat e Qeverisë së Kroacisë, në krye me kryeministrin Andrej Plenkoviq, kanë ardhur sot në mbledhje të veshur me fanella të kombëtares së Kroacisë.

Në llogarinë zyrtare të Qeverisë së Kroacisë në twitter shkruan: Sot është mbledhje e veçantë e Qeverisë së Kroacisë. Të dielën dalim kampion, raporton lajmi.net.

Kroatët mbrëmë mposhtën Anglinë në gjysmëfinale të Kampionatit Botëror në futboll që po mbahet në Rusi.

Në finale, të dielën nga ora 17 do të ballafaqohen me Francën.

  

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400