Të gjithë gjigantët evropianë pas Carrascos (Foto)

15:05 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Disa klube të mëdha evropiane kanë shfaqur interesim për sulmuesin e Atletico Madridit, Yannick Carrasco.

Atletico Madrid nuk do ta ketë të lehtë ta mbajë në skuadër sulmuesin belg, Yannick Carrasco, edhe pse ka kontratë me të deri në vitin 2022.

Sipas të përditshmes sportive madrilen, AS, interesim për ish-sulmuesin e Monacos kanë shfaqur skuadrat si: PSG, Bayern Munich, Arsenal, Chelsea, Manchester United dhe Ciyt.

Këto skuadra po mendojnë që Carrascon ta transferojnë gjatë verës. Klubet që duan seriozisht lojtarin duhet t’i paguajnë Atleticos 100 milionë euro.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400