A do të jetë kjo skuadra e Andrea Belottit në sezonin e ri?

21:56 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Atletico Madrid ka gjetur zëvendësuesin e Antoine Griezmann.

Sulmuesi francez me shumë gjasë do të largohet nga skuadra nga Madridi verën e ardhshme, me Barcelonën dhe Manchester Unied që po shprehin interesim për të.

Kjo situatë ka detyruar Atletico Madridin të mendojë për zëvendësuesin e tij.

‘Di Marzio’ shkruan se Andrea Belotti i Torinos, do të zëvendësojë Griezmannin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400