Thirrja e autoriteve ruse: Mos bëni seks me të huajt!

12:43 / E enjte, 14 Qershor 2018
Tamara Pletniova flet për të gjitha femrat ruse, në prag të nisjes së Botërorit.

Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin!

Ky është apeli i Presidentes të Komisionit për Çështjet Familjare në Duma, Tamara Pletniova, për të gjitha femrat ruse, në prag të nisjes së Botërorit.  Pletniova, e intervistuar nga një prej radiove më të njohura në Moskë.

Ajo kujtoi se gjatë Olimipiadës së vitit 1980, shumë nga të rejat që nuk hezituan të kishin raporte seksuale me të huajt kishin mbetur shtatzënë, transmeton “SS”.

Pletniova nuk mundi ta shmangte një koment racist: “Dakort, nëse janë të së njëjtës racë, ndryshe…”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400