Torres befason botën e futbollit me ekipin e ri

23:34 / E martë, 12 Qershor 2018
Destinacion i papritur nga “El Nino”.

Fernando Torres mund të transferohet në Francë.

Sipas “France Football”, ai ka ofertë nga Lille,

Sulmuesi spanjoll është duke e shqyrtuar ofertën.

Aventura në Francë, do të ishte e para në karrierën e “El Ninos”

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400