Trajneri i njohur i Premierligës, pranë shkarkimit

12:26 / E hëne, 19 Shkurt 2018

 

Sipas “The Sun”, drejtuesit e klubit i kanë dhënë ultimatumin e fundit.

Alan Pardew është pranë shkarkimit nga posti i trajnerit te WBA.Sipas “The Sun”, drejtuesit e klubit i kanë dhënë ultimatumin e fundit, përcjellë “Lajmi.net”.

Ai ka edhe dy ndeshje për të shpëtuar “kokën”.Nëse WBA nuk arrinë rezultate pozitive, atëherë Pardew  do të shkarkohet.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400