Trofeu i botërorit sapo ka arritur në Luzhniki

14:47 / E diell, 15 Korrik 2018

Finalja e Kampionatit Botëror do të zhvillohet sot nga ora 17:00 në mes të Francës dhe Kroacisë, ku këto dy skuadra do të luftojnë deri në fund për ta marrë trofeun e famshëm.

Trofeu është i gatshëm dhe është sjellë në stadiumin ‘Luzhniki’ në Moskë, ku do të zhvillohet finalja e madhe.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400