U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit

21:27 / E mërkure, 13 Qershor 2018

“… askush nuk ka vdekur”, deklaroi me mahi Mbappe.

Kylian Mbappe është i gatshëm për Kupën e Botës.

Pas lëndimit të djeshëm, Mbappe ka theksuar që është 100% gati,

“Unë jam i gatshëm 100%. Lëndimi në stërvitje është diçka që ndodh dhe do të ndodh përsëri. Mirëpo, askush nuk ka vdekur”, deklaroi Mbappe.

“Unë jam shumë mirë dhe mezi pres të luajë në Botëror”.

“Kemi sulm të mirë, por duhet të angazhohemi edhe në mbrojtje sepse përndryshe s’do të arrijmë sukses”, shtoi ai.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400