UEFA konfirmon ndryshimet e skuadrave në Champions League

02:51 / E martë, 13 Shkurt 2018

55

UEFA ka zbuluar ndryshimet e skuadrave për Ligën e Kampionëve.

Pothuajse gjitha skuadrat që janë ende në garën e Ligës së Kampionëve, kanë blerë e shitur lojtarë, duke hequr e shtuar të tjerë futbollistë në listë për fazën eliminuese të këtij kompeticioni.

Por, vetëm Real Madridi është klubi që as nuk ka larguar, por as nuk ka shtuar lojtar në listë për Champions League. Zinedine Zidane ka preferuar të mos bëjë ndryshime, raporton UEFA.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400