UFC: Ilir Latifi konfirmon kundërshtarin e radhës (Foto)

09:28 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

“Bisha” kosovare në artet merciale “UFC”, Ilir Latifi e ka konfirmuar kundërshtarin e radhës.

Bëhet fjalë për Saint Preux, meçi me të cilin zhvillohet në vitin e ardhshëm, më 27 janar 2018

Kundërshtari i “bishës”, është 34-vjeçar dhe ka të zhvilluar në total 32 meçe, ku ka 22 fitore, 11-të me knockout dhe 10 humbje.

Kujtojmë se Latifi ka të zhvilluar 19 meçe, me 13 fitore dhe 5 humbje

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400