United nuk ndalet, merr edhe dy yjet e Dortmundit

00:11 / E mërkure, 24 Janar 2018

 

“The Independent” shkruan që United ka shprehur interesim për Christian Pulisic dhe Jualian Weigl.

Alexis Sanchez s’do të jetë transferimi i vetëm në “Old Trafford” në janar.

Manchester United interesohet për dy futbollistë të Borussia Dortmundit, përcjellë “Lajmi.net”.

“The Independent” shkruan që United ka shprehur interesim për Christian Pulisic dhe Jualian Weigl.

Jose Mourinho pëlqen shumë dy futbollistët në fjalë.

Për këtë arsye, United do të bëjë ofertë “2 në 1”, për të marrë dyshen nga Dortmundi.

Christian Pulisic Borussia Dortmund

Julian Weigl, Borussia Dortmund, 17/18

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400