Vazhdon kreativiteti patriotik pas ndeshjes Zvicra-Serbia

10:57 / E shtunë, 23 Qershor 2018

Nëse ishte mbrëmë një vend që e festonte fitoren e Zvicrës po aq sa vetë Zvicra – në mos më shumë – ishte Kosova.

Bashkë me rrugët e vërshuara nga njerëzit që kishin dalë për të festuar, me boritë e veturave që nuk ia pritnin njëra-tjetrës, dhe postimeve të panumërta në rrjete sociale, ishin edhe batutat dhe kreativiteti i disave që e bënë natën e mbrëmshme edhe më të këndshme.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga këto postime që kanë qarkulluar në rrjete sociale.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400