Vieira zëvendëson Wengerin?

11:14 / E enjte, 19 Prill 2018

Patrick Vieira shihet si zëvendësuesi i mundshëm i Arsene Wenger.

Ish mesfushori i Arsenalit, Patrick Vieira, mund ta zëvendësojë ish trajnerin, Arsene Wenger, raporton “Daily Mail”.

Trajneri aktual i “Topçinjve” mund të largohet gjatë verës, pasi klubi janë të shqetësuar me atë që po ndodh te Arsenali, që po lufton për një vend në Europa League.

Vieira, që ka impresionuar të gjithë në MLS me New York City FC, shihet si kandidati më serioz për ta zëvendësuar Wengerin.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400