Wanyama, caku i ri i Romës

10:18 / E mërkure, 08 Gusht 2018

 

Victory Wanyama është tani caku numër një i klubit nga Serie A, Roma, sipas Goal.

Kryeqytetasit po e shqyrtojnë mundësinë që ta transfeojnë kapitenin e Kenisë, në rast se dështojnë ta sjellin në radhët e veta mesfushorin e Sevillës, Steven N’Zonzi.

Ai ka dy stinorë që është te klubi londinez që kur kishte ardhur nga Southampton.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400